Якщо бажаєте, щоб Вам приходили смс-повідомлення про майбутні концерти гурту у Вашому місті, заповнюйте форму нижче.

Натисни!

Різдвяний подарунок від «Флітів»

«Фліти» підготували для своїх прихильників справжній новорічно-різдвяний подарунок – зкопмілювали збірку римейків своїх композицій у стилі колискових. Серед українських музикантів такого не робив ніхто.
«Нам приємно бути першим», - констатує фронтмен «Флітів» Андрій Марків.
Уже впродовж 14 років хлопці створюють якісну драйвову музику. За словами фронтмена гурту, за ці роки перші шанувальники їхньої творчості подорослішали, нині багато з них виховують своїх дітлахів. Тож музиканти вирішили зробити їм незвичний подарунок - колискові, на яких виросте наступне покоління прихильників «Фліта». Адже хлопці переконані, що виховувати музичний смак треба з пелюшок.
- Така ідея спала мені на думку, коли я випадково натрапив на такі речі в Інтернеті, адже мої улюблені гурти «Nirvana», «Metallica», «Blur» також переграні дзвониками, тож «Фліти» вирішили зробити те саме, - розповідає Андрій Марків. - Нашому гурту вже 14 років, багато прихильників, які стежили за творчістю команди з початку її створення вже мають своїх дітей і, напевно, вмикають їм різні колискові. Тому це, на мою думку, буде приємним сюрпризом-згадкою про їхню молодість і запал на концертах, який передасться і наступному поколінню.

   

   

По-новому зазвучали композиції гурту – «Їжачок», «Колискова», «Моя планета», «О.Л.». Над аранжуванням пісень працював Мирослав Литвак, який уже неодноразово співпрацював з «Флітами». Зокрема 2010 року написав аранжування до акустичного концерту гурту "Фліт по-новому", тож про нотно-інструментальні заморочки «флітівських» пісень знає не з чуток. Саме завдяки йому панк-рокові композиції перевтілилися в ніжні, сповнені зворушливим магнетизмом мелодії. Обкладинку до синглу намалювала Софійка Зень – шестирічна донька Ярослава Зеня, котрий створив обкладинку до першого альбому «Флітів» у 2003 році.
Повірити в те, що драйвовий «Їжачок» став колисковою, - складно. Це треба чути. Після першого прослуховування, хочеться вмикати ще і ще. І що найцікавіше, пісні «Флітів» і в більш ліричному звучанні не втрачають свого первинного драйву. Кожен римейк – це диво перевтілення, а різдвяні дзвіночки додають до колискових ще й духу традиційної коляди. Тож тепер під пісні «Флітів» можна не лише танцювати, а й засинати. І це дивовижно!
Прослухати треки можна ось тут:
soundcloud.com/flitband

Завантажити свій примірник можна, написавши на пошту команди flitband@gmail.com із вказаною темою листа "Колискові"

Догори